Backstage ekipy filmowej

Jeżeli zastanawialiście się kiedykolwiek, jak wyczarowuje się niepowtarzalne wesele, to spieszymy Wam z odpowiedzią. Zapraszamy Was na dynamiczny backstage ekipy filmowej z przygotowań do wesela Eweliny i Kamila. Wesela w stylu Wielki Gatsby.

Miejsce akcji- namiot weselny przy hotelu Brzoza.

Czas akcji- Kilka godzin przed weselem. 

Bohaterowie- sztab najlepszych ślubnych profesjonalistów.

Melonik&Welonik

Nie raz spotykamy się z koncepcją wymarzonego wesela. W głowie Młodych skrystalizowany jest każdy, najdrobniejszy szczegół. Ale najważniejsze to trafić na ludzi, którzy tę wizję idealnie zrealizują. Ewelina i Kamil takich profesjonalistów znaleźli. Postawili na ekipę Melonik i Welonik- Event & Wedding Planner , która spełnia marzenia o bajkowym ślubie. To właśnie oni kompleksowo zajęli się organizacją ślubu i wesela. Dopięli wszystko na ostatni guzik i stworzyli cudowny spektakl.

Backstage ekipy filmowej | film ślubny

Gorączka przygotowań

Uwieczniliśmy dla Was wszystkie etapy metamorfozy pustego namiotu w pełną luksusu salę- jakby wyjętą z hollywodzkiej produkcji. Tu każdy szczegół wystroju jest mega ważny. To starannie dobrane detale nadały ten niepowtarzalny styl i klimat. Zachwycaliśmy się bogactwem dekoracji stołów, wszechobecną czernią i złotem i spektakularnymi  bukietami ze strusimi piórami. Po prostu obłęd.

Z naszą kamerą podglądaliśmy przygotowania zespołu do tego wyjątkowego wydarzenia.  Ustawianie sceny, oświetlenia, nagłośnienia- a wszystko po to by zapewnić najlepszą oprawę muzyczną i porwać wszystkich do wspaniałej zabawy.

Wśród stołów dla gości postawiono candy bar, pełen słodkich przekąsek. On też idealnie wpisywał się w styl wesela- złoto, czerń, blask i elegancja. Jako że Wielki Gatsby kojarzy się z luksusowymi imprezami, nie mogło zabraknąć baru z kolorowymi, egzotycznymi drinkami.

Backstage ekipy filmowej | film ślubny

Backstage ekipy filmowej | film ślubny

Backstage ekipy filmowej | film ślubny

Backstage ekipy filmowej | film ślubny

Nasze realizacje

Para Młoda zadbała o moc atrakcji dla wszystkich gości- dorosłych i dzieci. Nie ukrywamy, że wraz z fotografami mieliśmy ręce pełne roboty. Powstał backstage ekipy filmowców z przygotowań, a także pełen emocji i fantastycznej zabawy film ślubny.

Backstage ekipy filmowej | film ślubny

Współtwórcami tej pięknej ceremonii byli:

Film: nanistudio.pl

Foto: sunsetstory.pl

Organizacja : melonikiwelonik.pl

Hotel: hotelbrzoza.pl

Zespół: Zespół Art Melody

Ujęcia lotnicze: Dronfor.pl

Garnitur: Derred Pracownia Karola Włodarskiego

Sukienka: Kristola

Tort i słodki stół: slodkafanaberia.pl

Dekoracje: kaprys-art.pl

Animacje dla dzieci: Animator na wesele i urodziny

Drink bar: Gravity Drink Bar

Skrzypce: Queens of Violin

Papeteria: Drukowane Historie

COMMENTS
ADD ONE