Ślub w Cerkwi i Wesele w Restauracji Czosnek i Oliwa

Zapraszamy Was na trailer ślubny Mileny i Jovicy, którzy wzięli magiczny ślub w Cerkwi, urządzili niepowtarzalne wesele w Restauracji Czosnek i Oliwa i z którymi wybraliśmy się na nocny spacer ulicami Bydgoszczy.

Wesele w Restauracji Czosnek i Oliwa- metamorfoza sali

Nasze pierwsze kroki tego dnia skierowaliśmy do Restauracji Czosnek i Oliwa. To jeden z najbardziej apetycznych punktów na mapie Bydgoszczy. Doskonała kuchnia, rewelacyjna obsługa i te wnętrza… Zakochaliśmy się w nich i zawodowo, i prywatnie. Ten styl, design, wykończenia i dodatki. A po metamorfozie przeprowadzonej przez Ster na Kwiaty było tam jak w baśniowej krainie. 

Ślub w Cerkwi i Wesele w Restauracji Czosnek i Oliwa

Pierwszy w naszej karierze filmowej ślub w Cerkwi

Ślub Mileny i Jocy to dla nas wyjątkowe wydarzenia. To pierwszy ślub w obrządku prawosławnym, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Długo przygotowywaliśmy się do tej realizacji. Poznawaliśmy kolejne etapy ceremonii, żeby wiedzieć, gdzie się ustawić, co i jak filmować. Musieliśmy być przygotowani na 100%, bo przecież na ślubie nie można zrobić dubli albo przestawiać Młodych czy duchownego.

Magiczny ślub

Ślub w Cerkwi św. Mikołaja w Bydgoszczy był niezwykły. Najlepiej pasuje tu chyba określenie ‘magiczny’. Pełne symboliki rytuały, piękne religijne śpiewy, wspaniała oprawa wizualna. Zaczęło się od zaręczyn i trzykrotnej wymiany obrączek. Ale chyba największe wrażenie zrobiło na nas koronowanie na męża i żonę. Zdobne, złote korony trzymali nad głowami Mileny i Jovicy świadkowie. Swoją drogą byliśmy dla nich pełni podziwu, bo musieli je tak trzymać dobre pół godziny. W czasie koronowania kapłan trzykrotnie powtórzył błogosławieństwo i małżeństwo zostało zwarte. Gdybyśmy mieli opisywać Wam przebieg całej uroczystości, wyjaśniać symbolikę każdej części, trochę bym nam to zajęło. Zobaczcie to na własne oczy. Na filmie dostrzeżecie przede wszystkim, jakie emocje towarzyszyły Nowożeńcom w trakcie zaślubin i gdy wśród płatków białych róż triumfalnie opuszczali cerkiew. 

Ślub w Cerkwi i Wesele w Restauracji Czosnek i Oliwa

Fantastyczne Wesele w Restauracji Czosnek i Oliwa

Najbliżsi Nowożeńców chyba nie spodziewali się, że doskonale bawić się będą w tak wyjątkowej sali- oazie zieleni i stylowych dodatków. Milena i Jovica zadbali o pyszne jedzenie i słodkości, o świetną muzykę i idealną atmosferę. Rozpieszczali swoich gości cudownymi atrakcjami i pogodnymi rozmowami. Ale tego dnia to Oni byli najważniejsi. Pan Młody przygotował dla swojej świeżo poślubionej Małżonki wspaniałą niespodziankę- zagrał i zaśpiewał specjalnie dla niej. Nie brakowało czułych gestów, pełnych miłości pocałunków i zakochanych spojrzeń. Uwielbiamy takie niespodziewane momenty, w czasie których możemy nakręcić pełne autentycznych emocji ujęcia. 

Ślub w Cerkwi i Wesele w Restauracji Czosnek i Oliwa

Nocna sesja plenerowa

Jeszcze w czasie wesela wybraliśmy się z Młodą Parą na urokliwą nocną ślubną sesję plenerową. Spacer rozświetlonymi ulicami Bydgoszczy na Wyspę Młyńską był okazją do nakręcenia wielu romantycznych ujęć. Długie, pełne miłości spojrzenia, pocałunki, szukanie wśród mroku swoich dłoni… Jakby tej nocy byli tylko Oni… Jakby cały świat nie istniał… 

Ślub w Cerkwi i Wesele w Restauracji Czosnek i Oliwa

Współtwórcami tej pięknej ceremonii byli:

Foto: Sunsetstory – fotografia

Miejsce: Restauracja Czosnek i Oliwa

Dj:getlight.pl

Dekoracje: sternakwiaty.com

Tort: slodkafanaberia.pl

Fryzura: hairatelier.com.pl

Film: NANI studio

COMMENTS
ADD ONE