Wesele w Milusinie

            Z delikatną muzyką w tle zabieramy Was w podróż drogą krajową nr 10 na cudowne wesele w Milusinie. Ukryty wśród sosnowego lasu Dworek Biesiadny “Milusin” to pełne uroku, romantyczne miejsce, z eleganckim wystrojem i niezwykłym klimatem. Znajdziecie tu wszystko, co niezbędne do urządzenia wyjątkowej imprezy- wspaniałych ludzi, znakomite jedzenie, przytulną salę i piękne apartamenty. Uwielbiamy tu wracać, bo zawsze panuje tu znakomita atmosfera. 

Wesele w Milusinie | Film ślubny

Przygotowania i pełen zachwytu ‘first look’

            Ale od początku. Przygotowania przebiegały w bardzo swobodnej atmosferze. Bez pośpiechu, presji, w radosnym oczekiwaniu. Przedstawiamy Wam kilka kadrów z tej części dnia. Idealne dodatki, nietuzinkowe aranżacje obrączek, przecudny kociak (we love it), szybkie toasty i… pierwsze spotkanie Młodych tego dnia. Zauroczyły nas te chwile. Ten zachwyt w oczach Patryka, to wzruszenie Magdy. Uwielbiamy gdy się tak przy nas otwieracie, bo to oznacza, że traktujecie nas jak najbliższych.

wesele milusin nani studio

Ślub w kościele p.w. św. Trójcy w Bydgoszczy

            Podziwiając wspaniałą panoramę Bydgoszczy przenosimy się do kościoła p.w. Świętej Trójcy, pod który wymarzonym autem podjeżdżają lekko zestresowani, wzruszeni, ale jakże szczęśliwi Narzeczeni. Narzeczeni… jeszcze tylko przez kilka chwil… W obecności najbliższych padają słowa tej najważniejszej przysięgi i odtąd Magdalena i Patryk są już Małżeństwem- na dobre i na złe. Uczestniczymy w wielu ślubnych uroczystościach w roku, ale za każdym razem wzruszamy się tak samo mocno. To magiczny moment w życiu każdej zakochanej pary. Młodzi wyszli z kościoła jak prawdziwi bohaterowie, witani ślubnym confetti, oklaskami, okrzykami, a nawet syrenami. To się nazywa mega radość. 

Wesele w Milusinie | Film ślubny

Fantastyczne wesele w Milusinie

            I wracamy do Milusina. Wspaniale udekorowana sala zapiera dech w piersiach. Pierwszy taniec w płatkach róż, wzbudza wiele pozytywnych emocji. Magda i Patryk urządzili fantastyczne wesele w Milusinie, gdzie królują wspaniała zabawa, doskonałe humory i weselne atrakcje. Słodka miłość unosi naszych cudownych Młodych do nieba. Mamy nadzieję, że i nasz film porwie Was wysoko… wysoko.

Wesele w Milusinie | Film ślubny

Współtwórcami tej pięknej ceremonii byli:

Polecamy serdeczne Dworek w Milusinie

Zobacz nasze inne realizacje Nani Studio

COMMENTS
ADD ONE